Stavební & Zahradní kolečka

     98104-06-04       

  • Kolečko, kotouč, kolca, táčky. Nazývejme tohoto pomocníka jakkoli chceme. Nesmí chybět na žádné zahradě, stavbě ani statku. Má ho zkrátka každý. 
  • Kolečka Conedesign® jsou vyráběna zásadně v České Republice. Rozdělujeme je na stavební a zahradní.
  • Stavební kolečko se používá k manuální přepravě těžkých materiálů jako jsou zemina, kamení, cihly, písek apod. Jejich nosnost je až 200 kg a obsah korby 60 – 80 l. 80-ti litrové korby stavebních koleček jsou hluboce taženy z jednoho kusu plechu. Díky masivnímu záhybu okraje se nemusíte bát deformace. Korba je povrchově upravena zinkovou vrstvou a tím chráněna  proti korozi.
  • Zahradní kolečko se používá k manuální přepravě lehkých sypkých a členitých materiálů jako jsou listí, seno, tráva, větve apod. Jejich nosnost je 100 kg a obsah korby 120 – 180 l. Korby zahradních koleček jsou vyrobeny z polykarbonátu, což je druh velmi pevného plastu, který je vysoce odolný proti nárazu. Není křehký a tak nehrozí jeho popraskání. Naše provedení je v černé barvě.
  • Veškeré rámy jsou lakovány odolnou černou barvou (odstín RAL 9005) . Nabízíme i univerzální samostatné rámy pro ty z Vás, kteří máte rám jakkoli poškozený.
  • Použitá kola jsou nabízena jen ve vyšší a nejvyšší kvalitativní jakosti a s kovovými disky kol. Vysoce pevnostní duše i pláště zabraňují předčasnému ucházení vzduchu, popraskání a zteření. 
  • Disky jsou vždy kovové a silnostěnné s kluzným uložením nebo kuličkovými ložisky. Používáme černou, červenou nebo šedou barvu.
  • Kuličková ložiska v kole pro osu 20 milimetrů jsou u nejpevnějších variant našich výrobků. Již samotná konstrukce je navržena tak, aby nedošlo k postupnému uvolňování kola, případně jeho úplnému vylomení ze středové osy i při přetěžování.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení