Zdvižné vozíky speciální

1 položek celkem
Zdvižný vozík lyžiny 625 mm 250 kg 27070-00
30 063,66 Kč včetně DPH
24 846 Kč

Kvalitní zdvižný vozík, univerzání použití. Délka lyžin 625mm. Nosnost 250kg. Zadní kola jsou opatřeny brzdou.

Kód: 27070-00
  • Neustále přemísťujete těžké věci z místa na místo, ať už v zaměstnání nebo doma na zahradě? Opatrně, ať nedostanete kýlu. Raději investujte do manipulační techniky, s níž bude přemísťování těžkých palet, krabic, sudů nebo balíků mnohem rychlejší, snadnější a méně namáhavé.
  • V naší nabídce naleznete hned několik typů manipulační techniky. Zatímco domů na zahradu se hodí zvedací stoly, které využijí i domácí kutilové ve svých domácích dílnách, ve skladech firem využijí krapet jinou manipulační techniku. Kromě elektrických vysokozdvižných vozíků doporučujeme sáhnout po zdvižných vozících, které také snadno přemístí palety či jiné těžké věci z místa na místo. V naší nabídce naleznete kvalitní zdvižné vozíky s obvyklou nosností 250 kilogramů. Aby nedošlo k případné nehodě, kola zdvižného vozíku jsou opatřeny brzdou, aby vozík nikam neujel či kdyby neposlouchal během manipulace s ním.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení