Stretch, streč nebo průtažná fólie

 baleni bílá               cervena_stretch                rajastretch-black-blown-stretch-film-rolls-starter-kit_PDT05586

 

 

Stretch, streč nebo průtažná fólie


Mnoho názvů, jeden význam. Anglické stretch znamená roztáhnout, táhnout, natáhnout.

Ať je řeč o zboží, různých materiálech, výrobcích ve skladě nebo naskládaných paletách, všechny sužují stejné problémy. Mohou se snadno zaprášit, zmoknout, odfouknout, rozsypat, odpadnout nebo ztratit. S průtažnými fóliemi máte po problémech pomocí pár tahů.


Vámi balené věci, či palety mohou mít různé tvary a velikosti. Stretch fólie Conedesign® zvládnou zabalit vše rychle a snadno. Ať už odmotáváte pomocí rukou, odmotávače nebo stroje, čím více táhnete, tím lépe bude držet váš náklad. Fólie se netrhá, drží jako přilepená na zboží i na sobě samé, bez lepících pásek a dalšího odpadního materiálu.

S Conedesign® stretch fóliemi zabalíte opravdu všechno!


Stretch fólie ruční i strojní jsou plně recyklovatelné.

 • Existují tři druhy stretch fólií
  ruční - odvíjí se pomocí odvíječe (odmotávače) vždy ručně
  strojní - odvíjí se ze strojů, které dokážou plně využít průtažnosti fólie
  jumbo role - mega role s fólií, ze kterých se následně navíjí role menší

 

 • Tloušťka fólie se udává v mikrometrech (mikronech - symbol µm) 1 µm = 1×10−6 m.
 • Název průtažná fólie je úzce spojen s její charakteristickou vlastností a to je průtažnost. Udává se v % a v praxi to znamená toto : 100 % průtažnost = původní délka fólie se zdvojnásobí nebo 150 % se délka dvaapůlkrát zvětší.

Strečové fólie Conedesign® jsou nabízeny ve více barvách.

 • Průhledné jsou nejprodávanější a nejpoužívanější. Jsou ideální pro ochranu před přírodními vlivy a je možnost nahlédnout na to, co je zabaleno.
 • Barevné neprůhledné fólie se stávají stále více populárními a praktickými. Jednak znemožní lidem vidět obsah a zamezí tak případným krádežím, ale také ochrání před přírodními vlivy. Slouží k rychlejší orientaci ve skladu. Každý druh nákladu může mít svou specifickou barvu. Pomocníkem Vám může být průtažná fólie bílá, černá, červená a modrá. Mnoho firem si vybírá barvu fólie, podle barvy loga firmy.

 

Pojďte s dobou a buďte in.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení