Úklidové vozíky

uklid_udrzba

  • Časy ručního tahání kbelíku, nebo věder s vodou jsou ta tam. Tak tedy pojďme s dobou a otevřeme dveře jednoduchosti a praktičnosti. Úklidové vozíky Conedesign® vám pomohou. Systémy jsou vymyšleny především pro uživatele, kteří chtějí uklidit efektivně, ale rychle a bez velké fyzické námahy.
  • Řada Conedesign® nabízí rozmanité druhy úklidových vozíku. Profesionální i levné, případně velké, střední či malé, podle velikosti prostoru, který je určen k úklidu. Do patra i přizpůsobené ke šplhání po schodech. Každý z vás si najde svého favorita. Veškeré úklidové vozíky Conedesign® jsou robustní ocelové konstrukce, která je pochromovaná. Díky chromu není problém využívat tyto pomocníky v zařízeních, podléhajícím přísným hygienickým normám, jako jsou například nemocniční a gastronomická zařízení.
  • Nabízíme také spoustu praktických doplňků k vozíkům. Jedná se především o ocelové košíky na saponáty, díky kterým převážíte například i Okenu s rolí papíru k leštění oken a zrcadel, sprej proti prachu, prachovku, smetáček s lopatkou apod. Dále lze zakoupit násady na čelisťový ždímač, které zajišťují ještě lepší vyždímání vody mopu, pro povrchy náchylné na vlhkost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení