Úklidové vozíky

uklid_udrzba

  • Časy ručního tahání kbelíku, nebo věder s vodou jsou ta tam. Tak tedy pojďme s dobou a otevřeme dveře jednoduchosti a praktičnosti. Úklidové vozíky Conedesign® vám pomohou. Systémy jsou vymyšleny především pro uživatele, kteří chtějí uklidit efektivně, ale rychle a bez velké fyzické námahy.
  • Řada Conedesign® nabízí rozmanité druhy úklidových vozíku. Profesionální i levné, případně velké, střední či malé, podle velikosti prostoru, který je určen k úklidu. Do patra i přizpůsobené ke šplhání po schodech. Každý z vás si najde svého favorita. Veškeré úklidové vozíky Conedesign® jsou robustní ocelové konstrukce, která je pochromovaná. Díky chromu není problém využívat tyto pomocníky v zařízeních, podléhajícím přísným hygienickým normám, jako jsou například nemocniční a gastronomická zařízení.
  • Nabízíme také spoustu praktických doplňků k vozíkům. Jedná se především o ocelové košíky na saponáty, díky kterým převážíte například i Okenu s rolí papíru k leštění oken a zrcadel, sprej proti prachu, prachovku, smetáček s lopatkou apod. Dále lze zakoupit násady na čelisťový ždímač, které zajišťují ještě lepší vyždímání vody mopu, pro povrchy náchylné na vlhkost.